SihanoukVille, Cambodia

SihanoukVille - About Cambodia, Estonian

Golden Lions

Kambodza on kuningriik.

Kambodzat ümbritsevad Tai, Laos, Vietnam ja Tai laht. Kambodza on troopilise kliimaga maa ja inimesi kutsutakse seal Khmeerideks ning keeleks on ka khmeeri keel

 

 

 

 

 

 

 

Mida teha Kambodzal?

Kõik me teame, et kõige parem koht Kambodzal on SihanoukVille, kuid tegelt on olemas ka teisi huvitavaid kohti kambodzal. Kui soovid õppida mõnda khmeeri keelset lauset siis The Khmer Primer.
Angkot Wat.

Paljud inimesed tulevad Kambodzasse ainult Angkor Wati templite pärast. Templid on 1000 aastat vanad ja laiuvad väga suurel maa-alal. Angkor wati kohta saab lugeda mitmetest teistest webilehtedelt. Uks viga sel kohal siiski on – seal pole randa.

Väiksemad linnad.

Väikesed külad, väikesed linnad. Mõned suuremad linnad on veel Battambang, Koh Kong ja Kampot.

Transport.

Enamasti lennatakse Kambodzale Phnom Penhi või Seam Reapi (Angkor Wat). Kui sa juba oled kambodzal kohal siis kõige levinum on ringisõitmisviis on teed mööda (buss, takso, jalgratas või mootorratas) ja paadiga jõgedel ja merel.
Phnom Penh.
Pealinn asub riigi keskel Mekongi jõe ja Tonle Sap jõe ääres ning linnas elab üle miljoni inimesed. Jälle üks koht ilma rannata.

Dzunglid riigi põhja osas

ja edelas on puutumatud ning sealt võib leida lõvisid, tiigreid ja karusid. Mõnedesse dzunglitesse saab ligi teed mööda, mõned on kättesaadavad lennukiga, mõned mootorrattaga ja mõnedele ei saa üldse ligi. Dzunglisse minnes peab sul olema kõik vajalik kaasas (vajalik riietus, rohud, toit, ja ka kaart oleks kasulik.

 

Linnad.

Suurtes linnades on öömajad 2 dollarist kuni 2000 dollarini öö eest. 2 dollari eest saad endale voodi ja ventilaatori. Umbes 10 eest võid saada konditsioneeri, kaabel TV ja sooja vee. Phnom Penhist, Sihanoukvillest ja Seam Reapist võid leida ka 5 tärni hotelle.
Beach Club Resort

Site Map

About Us | Privacy Policy | Contact Us | Home
Copyright ©2005-2018.  SihanoukVille-Cambodia.com.  All rights reserved.