SihanoukVille, Cambodia

SihanoukVille - About SihanoukVille, Estonian

Golden Lions

SihanoukVille on linn Kambodzal.
Palju päikest ja lõbus ööelu.

Parim kuurortlinn Kambodzal. Kambodza peamine sadam asub siin. Rannad, mäed, saared, kasiinod, restoranid, baarid ja palju muud.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kõik mis sul vaja teada on.
Sel ajal kui sa rannas aega veedad, siis tea et on ka muud kohad kuhu minna, kohad mida näha.

 

SihanoukVille asub Kambodza rannikul Tai ja Vietnami vahel, tai lahe ääres.
SihanoukVille on turisti keskus nii kohalikele elanikele kui ka välismaa turistidele. Linn ise on kolmest küljest ümbritsetud randade ja saartega. Linn on täidetud tühjade randadega, rahvast täis randadega, merehõrgutistega, restoranidega, baaridega, Budda templitega, kasiinodega, hotellidega ja veel randadega. Paljudes kohtades saab hakkama inglise keelega, kuid osades kohtades saab hakkama ka prantsuse keelega ning üldse voib siin erinevates hotellides ja restoranides hakkama saada 20 erineva maailma keelega.
Kuidas saada SihanoukVille?
See on lihtne. Taist lenda Bangkokist Phnom Penhi (45 minutiline lend) ja siis 3 või 4 tundi takso või bussiga ning oledki Sihanoukvilles. Veel on võimalus tulla laevaga (4 tundi) Koh Kongist (Tai piiri ääres asuv linn), mis asub Tais oleva linna Trati lähedal. Koh Kongist saab tulla ka minibussi või taksoga, mis võtab aega 6 tundi. Vietnamist tulles lenda Ho Chi Minh Cityst (endine Saigon) või Hanoist Phnom Penhi ja siis võta takso või buss. Veel on võimalus võtta Kambodza / Vietnami piirilt laevareis, bussisõit või takso Phnom Penhi ja sealt edasi sihanoukville takso või bussiga. Sihanoukvilles on valmimas ka lennujaam, kuid see ei ole valmis veel, aga loodetavasti varsti saab valmis. Lisainfo.
SihanoukVille ümbrus.
Tavaliselt saabuvad inimesed Phnom Penhist ja Koh Kongist bussijaama või siis Koh Kongist laevaga saabuvad inimesed sadamasse. Kesklinnast itta, lõunasse läände jäävad ainult rannad ja veel kord rannad. Põhja jäävad väikesed mäed ja laheb tee Phnom Penhi, Kampoti ja Koh Kongi.

Kõrghooaeg
Sihanoukvilles on Novembri algusest kuni Veebruari lõpuni. Mitte väga palav, päike paistab iga päev ja võid kõik oma igapäevased mured unustada. Talv on kõige parem aeg külastamaks SihanoukVille. Vihmaperiood kestab Juuli algusest kuni Septembri lõpuni ja sel ajal sajab palju. Märtsist Juunini läheb ilm soojemaks, niiskemaks ja sajab kuid väga vähe. Oktoobris sajab iga päev kuid vähe aga see jahutab ilma. Sel ajal on ka palju Kambodza pühasid ning linn on rahvast täis.

Kui oled juba linnas?
Võta endale tsauta ajaleht The Sihanouk Ville Advertaiser, milles on sees kogu informatsioon linna kohta ja viimase aja tegemiste kohta. Samuti on seal kirjas rohkem kui 90 restorani ja baari tutvustus.

Lisainfo!
Lisainfot saab enamustest hotellidest, külalistemajast ja restoranidest. Samas on linnas olemas reisibürood, mis organiseerivad laeva, auto ja mootorratta reise. Kui soovid õppida mõne sõna Khmeeri keelt siis klõpsa: Speak Khmer!

   About Kambodza.
   Beach Club Resort
   Beach Road Hotel

Site Map

About Us | Privacy Policy | Contact Us | Home
Copyright ©2005-2018.  SihanoukVille-Cambodia.com.  All rights reserved.