SihanoukVille, Cambodia

SihanoukVille - in Estonian

Golden Lions

Aeg randa minna!

SihanoukVille. Kambodza peamine rand ja kesklinn on täitumas turistidest.Uued kõrgeklassi hotellid ja seljakotimeeste külalistemajad on valmimas iga päev. Talveaeg on siin tegemist täis ja temperatuurid on öösel läinud nii külmaks kui +24 kraadi. Uuel aastal kõigil on lõbus ja päikeseline Sihanoukvilles.

 

 

 

 

 

 

Tegevused Sihanoukvilles.

Rannad ja Saared.
SihanoukVille linn asub Tai lahe ääres.  Mere äärest ja ümbritsevatest mägedest on näha palju linna ümbritsevaid saari. Enamus rannad on täidetud puu ja rohukatusega restoranidest ja baaridest, mõned rannad on kivised, mõned kuuluvad resortidele ja mõned on lihtsalt ilusad liivarannad.
Ühe päeva reisid.
On palju reise mis viivad sind eemale linnamelust: kaluriküla Stung Hauv, Kbal Chhay Waterfall, Ream National Park ja päevareisid saartele. Sa võid isegi päeval külastada ümbritsevaid kuurortlinnu Kampot, Kep ja Bokor Mountain ning tagasi jõuad õhtuks.

 

Transport.
Linnas on mitu võimalust ringi liikumiseks. Paljud turistid jalutavad, aga on olemas ka mototaksod ja tuk tukid (motorollerile on taha pandud käru), mida võib leida iga nurga pealt. Sihanoukvilli saab auto, bussi voi laevaga Taist. Bussi ja autoga saab Kampotist ja Phnom Penhist. Kruiisilaevad peatuvad ka regulaarselt linna sadamas.

 

Tegevused.
Enamus tegevustest on koondunud randa: ujumine, päikese käes vedelemine, laevareisid saartele, sukeldumine, kalastamine ja snorgeldamine. Linnas seevastu on palju restorane, kelle omanikud on erinevatest maailma nurkadest ning seetõttu on võimalus maitsta erinevate rahvuste kööke. Veel on võimalus vaadata Budda templeid, sõita jalgrattaga, jalutada linnas ja turul, käia shoppamas ning tutvuda Kambodza kultuuriga.

 

Ööelu.
Pimedaks laheb siin õhtul 18 paiku ja siis hakkab ööelu pihta. Paljud ranna restoranid on avatud nii kaua kuni viimane klient lahkub. Prantsuse, Jaapani, Itaalia, India ja paljude teiste rahvusköögid ärkavad ellu õhtul. Mõned baarid ja kasiinod on avatud 24 tundi ööpäevas.
Öömaja.
SihanoukVille pakub öömaja 2 dollari eest öö kuni saarel asuvate resortideni välja, kus öö võib maksta mitmeid tuhandeid dollareid. Paljud hotellid asuvad kesklinnas, „the hill” piirkonnas voi mitmetel randadel.

 

Thanks Peter!
for the Estonian translation.

Also, check out

About SihanoukVille (Estonian)
About Cambodia (Estonian)
The Beach Club Resort (Favorite Estonian Hangout)
 

Site Map

About Us | Privacy Policy | Contact Us | Home
Copyright ©2005-2018.  SihanoukVille-Cambodia.com.  All rights reserved.